Trzy wskazówki dla facetów mających problem z potencją. 

      Najbardziej znaczące jest to by w przypadku jakichś kłopotów z męskością nie panikować zbytnio. To w końcu nie jest jeszcze koniec świata. Po czterdziestce to normalka, że możemy napotkać na tego typu kłopoty będąc na łóżku. Jednakowoż istnieją na całe szczęście efektywne metody, dzięki którym możemy wreszcie powrócić do sprawności seksualnej.

 

 

1) Trzeba zmienić radykalnie własne menu. Możliwe, że zwykliśmy jeść za dużo niezdrowego żarcia, na dodatek spożywamy znaczne ilości niezdrowego picia, nie mówiąc już o nadużyciu picia alkoholu. Przeróżne przyzwyczajenia możemy jakoś zmienić, tylko wydaje się nam, iż to niezmiernie ciężkie w realizacji. Np. można zastąpić niezdrowe piwo dobrym winem, kebaby czerwonym
mięsem,
a chociażby chipsy marchwią lub owocami.

 

2) Zrezygnowanie z nikotyny. Papierosy nie tylko są w stanie
spowodować
nowotwory i choroby serca, lecz również poważne kłopoty z potencją. Nie wspominając już o tym, że nawet gdy potencja będzie, to tak czy siak nie będzie za wielu sił na to, aby zaspokoić własną partnerkę.

 

3) Zwiększenie poziomu własnego testosteronu to
coś bardzo istotnego. Jesteśmy facetami, więc powinniśmy być bardziej męscy. To jasne, że trudno dorównać ideałom, ale już nawet zwykłe pójście na świeże powietrze, na słoneczko, jest w stanie znacząco podwyższyć testosteron.

 

 

To nie są naturalnie wszystkie
obowiązujące
reguły, których trzeba starać się
przestrzegać,
alebez wątpienia wyśmienitym początkiem.

 

potencja
viagra bez recepty