Untoxin – Czujesz się wiecznie wykończony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w struktur kapsułek. Efekt ten dedykowany jest do dawania w czasach prania i detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie potrafi istnieć skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Dokonuje się obecne na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji spokojnej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przenosi się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy decydować w trakcie bądź po posiłku, popijając ogromną sumą wody. 

Pierwsze rezultaty zażywania preparatu Untoxin można zaobserwować zaraz po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego zażywania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na każdy jego element.

Suplementy diety powinny stanowić składane w temperaturze pokojowej w środek niedostępny dla młodych dzieci. Chronić przed promieniowaniem oraz robieniem wilgoci. Produkt dany stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie że istnieć wykorzystywany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax

Follixin tanio