African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj niezawodny środek African Mango 900!

African MANGO to prosty suplement diety przydatny w formie pigułek. Środek ten zajmowany jest dla pań odpowiedzialnych, które zmagają się z nadwagą i liczą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do stosowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem artykułu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycja w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, będących na planie udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest wydajnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą osobę w ciągu odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i ochronę wagi. Fakt ten także działa dobrze na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natur.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO spotykają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając znaczną dawką wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do podjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najciekawszego efektu należy stosować kapsułki w trakcie czy wręcz po posiłku.

Zawartość punktów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (znaczy to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować wskazanej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelisstabs

Breast-Fast