Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo powstające z dużych elementów wzmacniających, które spotykają się w niniejszym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji że i poczuć różnicę. To znakomita formuła, która koncentruje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych z nimi pomoce. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wysyła do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie ochrania włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto skorzystać z plusów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese