Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże tenże kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną może stanowić niewłaściwa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich wystrój oraz budowę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie nadają się i dla kobiet, jak oraz dla mężczyzn, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na drugi element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Działają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To aktualnie te czynniki przesądzają o dobrym funkcjonowaniu środka a stanowią znaczące uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co za tym idzie, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil