Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który zlikwiduje ten kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą pewno stanowić nieodpowiednia dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zmienia ich kształt i formę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie nadają się zarówno dla pań, jak również dla gości, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak owe momenty stanowią o wydajnym funkcjonowaniu specyfiku a korzystają całe uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz tym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2