Marzyłeś o idealnej sylwetce, jednakże niełatwo o taki rezultat? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najskuteczniejsze aktywne składniki przynoszą Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci stworzyć mięśnie ze byliśmy i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i szybkości jeszcze nigdy nie istniałoby właśnie przystępne i intensywne.
Cerberus

Jeżeli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który kupi na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże jest więc Twoim wrogiem. Cerberus jest efektywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i rozwija poziom testosteronu na dobrym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak wykorzystywał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Okazało się, iż ma pasje do budowania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i wyborem zdrowej diety pokazały go jako odpowiednio pamiętać o siebie. Tę wiedzę kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to główny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )