Wspaniałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najwyższa jakość materiałów
przypływ mocy i mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w obszaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność oraz wielkość mięśniową. To znacznie sprawny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto potrzebuje zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najodpowiedniejsze rezultaty ruchów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to jedne korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i siły jeszcze nigdy nie było tak gładkie i duże. Będziesz posiadał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc oraz wpisz na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to popularniejsza skala i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na zyski treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej walce a bądź przekonany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz tworzył małych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść także gdy ćwiczyć, żeby zmienić budowę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Efekty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )